Сонячне затемнення 25 жовтня – вчені показали рух тіні Місяця диском Землі – відео

Останнє сонячне затемнення року можна було спостерігати 25 жовтня.

Супутники зняли на відео рух тіні Місяця по Землі під час затемнення

25 жовтня жителі деяких регіонів Землі, включаючи Україну, могли спостерігати часткове сонячне затемнення, яке стало останнім сонячним затемненням року. Але одні з найбільш вражаючих видів відкривалися з космосу, де супутники змогли зафіксувати рух тіні Місяця диском нашої планети, повідомляє Space.com.

Зазначається, що відео було записано супутниками Eumetsat – Європейської організації з експлуатації метеорологічних супутників. З супутників Meteosat, які працюють на геостаціонарній орбіті та яким доручено надавати дані про погоду, щоб допомогти у прогнозуванні прогнозуванні змін клімату, вдалося отримати три різні види на тінь Місяця.

Відео опублікував у Twitter Саймон Прауд, старший науковий співробітник Національного центру досліджень Великої Британії. Він написав, що тінь Місяця – це темна область, що рухається, вгорі відео.

Трохи згодом Прауд опублікував ще одне відео, зняте супутником Meteosat-9. Він написав, що в цьому ролику тінь Місяця рухається зліва направо, зливаючись з пітьмою заходу сонця.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше