Біженці в Німеччині – німці стурбовані нестачею житла

Є ймовірність, що біженців знову доведеться розміщувати у спортзалах.

У Німеччині стурбовані нестачею житла для біженців з України

У Німеччині стурбовані тим, що потреба у житлі для біженців, зокрема з України, може різко зрости з настанням холодів. Асоціація міст Німеччини звернулася до федерального уряду з проханням найближчим часом скликати саміт із питання біженців за участю земель та муніципалітетів, пише Tagesschau.

“На ньому необхідно обговорити справедливий розподіл біженців”, – сказав президент Асоціації міст Маркус Леве.

Також, на його думку, необхідно терміново обговорити необхідність збільшення можливостей федеральних земель із прийому біженців, а також відшкодування витрат.

Асоціацію міст насторожує той факт, що дедалі більше федеральних земель закривається для прийому українських військових біженців.

Крім того, в Асоціації міст також очікують, що кількість біженців з України збільшиться із настанням холодів. Передбачається, що частина українців, які вже перебувають у Німеччині, більше не зможуть залишатися у приватних домогосподарствах та мають бути розміщені десь за рахунок держави.

Також збільшується кількість прохачів притулку та біженців з інших країн. Леве припускає, що майбутньої зими ряду міст доведеться знову розміщувати біженців у спортзалах та інших приміщеннях.

Раніше повідомлялося, що понад 50 тисяч біженців із України можуть втратити дах у Великій Британії.

 

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше