Збільшення фінансування армії — міністри оборони країн НАТО погодили нові директиви

Армії багатьох країн-партнерів перебувають у занепаді.

Міністри оборони країн НАТО погодили збільшення фінансування збройних сил — Bloomberg

Цього тижня міністри оборони країн НАТО підписали нові політичні вказівки, які закликають членів інвестувати більше в протиповітряну оборону та можливості нанесення глибоких ударів. Також наголошується на необхідності більших інвестицій у цифрову модернізацію. Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема Німеччина створила фонд у 100 мільярдів євро (107 мільярдів доларів), щоб допомогти своєму бюджету досягти цільового показника НАТО у 2% ВВП. Це станеться після багатьох років відставання, а пізніше – постачання важкого озброєння в Україну. За словами осіб, знайомих з планами країни, наступного року вона готова збільшити свій оборонний бюджет на 10 мільярдів євро.

Франція також прагне покращити свої збройні сили для ведення війни високої інтенсивності. Уряд оголосив про новий шестирічний план фінансування у розмірі 400 мільярдів євро на 2024-2030 роки, що на третину більше порівняно з поточним планом витрат.

За словами представників французького військового виробника Nexter, російські війська на Донбасі часом випускали стільки снарядів з артилерії за тиждень, скільки всі гармати Caesar протягом 13 років експлуатації.

Проблеми у армії Великої Британії можуть бути ще серйознішими. Країна, за словами освідомлених осіб, не має ресурсів для ведення сучасної війни. Англійцям доведеться вкладати серйозні кошти у програми модернізації армії.

Раніше у НАТО констатували, що Україні потрібно більше боєприпасів для ведення війни проти Росії.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше