Путіна вже готують до виборів 2024 року – вважають, що все йде за планом

Зокрема, “вибори” планують проводити і на окупованих територіях України.

У Кремлі вже готуються до президентських виборів за участю Путіна — ЗМІ

У Кремлі вже розпочали підготовку до виборів президента у 2024 році за участю Владіміра Путіна, хоча сам російський лідер ще не оголошував про намір у них брати участь, пише російське видання “КоммерсантЪ” з посиланням на джерела близькі до адміністрації президента РФ.

За словами співрозмовників видання, у Кремлі проводять відповідні консультації з експертами та напрацьовують попереднє бачення виборчої кампанії.

«Припускається, що вона ґрунтуватиметься на темі єдності», – пише «Ъ».

Остаточно «протестувати ті чи інші рішення» у Кремлі хочуть на регіональних виборах у вересні 2023 року. За словами джерел російського медіа, на регіональних виборах «діятимуть усі ті особливі умови, з якими Кремлю доведеться зіткнутися і на президентських виборах.

Зокрема у Кремлі планують, як вони проводитимуть «вибори» на захоплених територіях України

Ще два джерела, близькі до адміністрації Путіна, стверджують, що обговорення майбутньої президентської кампанії з експертами розпочалося у січні 2022 року.

«Перерва в обговоренні фактично була лише у березні», – каже один із них, а за словами іншого, до цього моменту розроблено вже кілька сценаріїв майбутніх президентських виборів.

Зазначимо, що наступні президентські вибори до РФ мають відбутися 17 березня 2024 року, а виборча кампанія стартує після їхнього офіційного призначення Радою федерації у грудні 2023-го. В адміністрації Путіна намагаються передбачити їх різні сценарії «виходячи з того, що кампанія пройде за планом у 2024 році, а Путін візьме в ній участь».

Владімір Путін перебуває при владі в Росії з 2000 року. Він двічі обирався президентом у 2000 та 2004 роках, а у 2008 році його змінив Дмитро Медведєв, а Путін став главою уряду.

У 2012 і 2018 році Путін був ще двічі “обраний” президентом.

Влітку 2020 року в Росії було ухвалено поправки до Конституції, які дозволять Путіну знову двічі балотуватися на пост глави держави та залишатися при владі до 2036 року.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше