Співведучий Субботи актор Янович оголосив про закриття проєкту

Співавтор "Подкаст терапії" та актор Євген Янович заявив, що проєкт, який він вів спільно зі Спартаком Субботою, закривається, а тур Україною – скасовується

Про це написав у інстаграмі Євген Янович.

Повідомляється, що скасовується тур Україною та записи нових епізодів.

“Завтра (13 квітня) о 9:00 не вийде новий випуск “Подкаст терапії”. В понеділок (17 квітня) ніхто не поїде в тур. Наразі Коля займається цим питанням. Всі кошти будуть повернені. А чи вийде взагалі колись “Подкаст терапія”? – Ні”, – пише співведучий.

У дописі Янович розповідає, що прочитав текстову версію розслідування про Спартака Субботу та наголошує, серед наведених фактів знав лише про причетність співавтора до громадської організації “Українська академія наук” і роботу в “Інституті когнітивного моделювання”.

Актор вважає, що подкаст був корисним, бо глядачі хвалили це шоу.

“Я хотів би попросити вибачення. За що конкретно? Я не розумію. Бо я досі не можу це все скласти у голові. Але я просто відчуваю, що винен. Та й усе”, – додав Янович.

@espresotv Цікавить ваша думка, чи правильне рішення прийняв Янович? #еспресоtv #україна #подкасттерапія #янович #спартаксуббота ♬ Василина – RETRO POP MUSIC UA ????????

  • Психолог і гештальт-терапевт Ілля Полудьонний проаналізував чисельні інтервʼю та факти з відкритих джерел про одного з найвпізнаваніших українських психологів Спартак Субботу і виявив, що він, імовірно, майже 10 років будував брехливий образ, який тепер монетизує.
  • Психотерапевтка Анна Гопкало заявила, що не підтримує Спартака Субботу, але вирішила розповісти про секс з Іллєю Полудьонним зараз, поки тема актуальна в інфопросторі.  

Читати Еспресо в Telegram

Читати Еспресо в Facebook

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше