В Україні вперше використали ендокапсулу для обстеження дитини

Спеціалісти Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" уперше в Україні застосували ендокапсулу для обстеження слизової оболонки тонкого кишківника

Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України.

“Ендокапсула – це камера у вигляді капсули. Технологія, дозволяє побачити слизову оболонку тонкого кишківника, оскільки іншими методами досліджень побачити її зміни неможливо”, – пише пресслужба.

Повідомляється, що капсулу можна використовувати для досліджень кишківника дітей віком від 2 років.

Під час дослідження маленький пацієнт може ходити, бігати, стрибати, грати, або ж сидіти чи лежати.

За годину після проковтування ендокапсули можна пити, а через три – їсти. 

Ендокапсули – це безболісний та безпечний для пацієнта метод обстеження.

Капсула є одноразовою, під час дослідження вона проходить самостійно шлунково-кишковий тракт і виходить природним шляхом. 

  • До слова, у Львові медики обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит” допомогли 3-річній дитині, яка пів року прожила із шурупом у животі.
  • 5 квітня вперше в Україні однорічній дитині пересадили шкіру від посмертного донора. Унікальна операція відбулась у Дитячій Лікарні Святого Миколая у Львові. 
  • За 11 місяців небайдужі з усього світу пожертвували на підтримку медичної сфери України понад 1,3 млрд гривень через платформу United24.  

Читати Еспресо в Facebook

Читати Еспресо в Telegram

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше