Байден підписав закон про розсекречення даних щодо походження COVID-19

Президент США підписав закон, який передбачає розсекречення розвідувальних даних про походження коронавірусу

Про це повідомляє Білий дім.

У заяві Джо Байден зазначив, що поділяє мету конгресу оприлюднити якомога більше інформації про походження коронавірусної хвороби COVID-19. 

“У 2021 році я наказав розвідувальній спільноті використовувати всі наявні інструменти для розслідування походження COVID-19, і ця робота триває. Нам потрібно зрозуміти походження COVID-19, щоб краще запобігти майбутнім пандеміям”, – наголошено в заяві. 

Байден додав що його адміністрація “продовжить переглядати всю секретну інформацію, яка стосується походження COVID-19, включаючи потенційні посилання на інститут вірусології Уханя”. Також він запевнив, що адміністрація розсекретить і поширить таку інформацію, наскільки це можливо, відповідно до його конституційних повноважень “щодо захисту від розголошення інформації, яка може завдати шкоди національній безпеці”.

  • 26 лютого видання WSJ повідомило, що ключові члени Конгресу США  та високопосадовці Білого дому отримали таємний звіт, в якому йдеться, що пандемія COVID-19, ймовірно, виникла через виток вірусу в одній з китайських лабораторій. 
  • Пізніше директор ФБР Крістофер Рей назвав найбільш імовірною причиною пандемії COVID-19 витік вірусу з лабораторії в Ухані. У Китаї цю інформацію заперечили.

  • У п’ятницю, 10 березня, палата представників конгресу США проголосувала за розсекречення інформації про можливий зв’язок між Уханьським інститутом вірусології та пандемією Covid-19. Раніше за таке ж рішення проголосував сенат США.

Читати Еспресо в Telegram

Читати Еспресо в Facebook

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше