Введення іноземних військ в Україну

Введення іноземних військ в Україну – Глава МЗС Норвегії наголосив, що НАТО не відправлятиме своїх військових


© Pixabay
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде під час прес-конференції з головою МЗС ФРН Анналеною Бербок заявив, що країни Альянсу не планують запроваджувати свої війська на територію України. Про це повідомляє Укрінформ.”Майже всі уряди країн НАТО чітко дали зрозуміти після зустрічі в Парижі, що ми не розглядаємо участь у бойових діях. Це бій, який ведуть українці. Ми підтримуємо Україну в її боротьбі, адже це також наша боротьба, але бачимо велику різницю між допомогою”. зброєю, навчанням, обладнанням, технологіями та тим, щоб бути самим на полі бою. Ми не плануємо цього. Є добрі підстави не робити цього з огляду на специфіку цієї війни”, – зазначила Барт Ейде.

Водночас, каже міністр, усі країни мають робити більше для підтримки України, аби вона здобула перемогу.

“Норвегія дуже глибоко ангажована на допомогу Україні в цей критичний час і є одним із лідерів допомоги з погляду витрат на одиницю власного населення. Осло завершує дискусію щодо гарантій безпеки для України і планує підписати відповідну угоду незабаром”, – наголосив міністр.

За його словами, підтримка України має мати довгостроковий характер – військовий та цивільний.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон зустрічався з лідерами партій, щоб підтвердити стратегію підтримки України. Під час цієї зустрічі він назвав умову, за якої Франція могла відправити свої війська.

Так, за словами представника Комуністичної партії Фаб’єна Русселя, французький президент згадав сценарій, який “може призвести до інтервенції”. Зокрема, за словами політика французьких військових, в Україну можуть направити, якщо лінія фронту просунеться “у напрямку Одеси чи Києва”.

Исходная ссылка

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше