Kyiv Symphony Orchestra отримав премію принца П’єра де Монако

Оркестр нагородили Премією принца П’єра де Монако.

Kyiv Symphony Orchestra отримав одну з найпрестижніших нагород Європи

Український музичний колектив Kyiv Symphony Orchestra нагородили Премією принца П’єра де Монако, однією з найпрестижніших нагород Європи. Як повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики, переможців нагородили на церемонії, яка відбулася в Опері Гарньє у Монте-Карло.

Премію вручають уже понад 50 років. Мультикультурне журі з усього світу обирає найкращих у музиці, літературі, філософії, візуальному мистецтві. Цього року у категорії «Музичний трамплін» журі одноголосно проголосувало за Kyiv Symphony Orchestra.

Церемонію вручення відвідав диригент оркестру Луїджі Гаджеро, нагороду йому вручила принцеса Ганноверська та Монакська Кароліна.

«Я сильно вдячний, що нашу роботу визнають. Моя співпраця з Kyiv Symphony Orchestra завжди була взаємним підсиленням, збагаченням. Я багато досліджував сучасну класичну музику і рухався від неї до самих витоків, тобто у зворотному напрямку. Оркестр мав традиційний бекграунд, але й дуже особливе ставлення до музики, жагу грати. Тож разом ми привносимо у виконання як глибоку аналітику, так і багато пристрасті, емоційного контакту з собою і матеріалом. Ми можемо тижнями зосереджено пропрацьовувати програму, щоб дати час нашим авторським інтерпретаціям справді визріти. Для мене це зокрема показово, коли ми готуємо твори сучасної класики — Станковича, Адамса, Скорика, Лігеті, Коломійця. Я вдячний, що ми з Kyiv Symphony Orchestra можемо розділити нашу любов до музики одне з одним та зі світом. Що наш багато в чому свіжий, нетиповий підхід так виділяють і вітають. Що вся ця енергія, яку ми вкладаємо, всі ці репетиції не даремні. Що люди справді чують різницю», – заявив диригент.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше