London International Awards 2022 – три українських агенції отримали нагороди фестивалю цього року

Загалом, Україна отримала дев’ять нагород фестивалю цього року.

Українська агенція отримала два золота лондонського фестивалю креативності

Один з найпрестижніших міжнародних фестивалів креативності London International Awards (LIA) оголосив переможців 2022 року. Серед них українська Saatchi & Saatchi Ukraine, що отримала відразу два золота фестивалю. Вона стала першою агенцією з нашої країни, якій вдалося досягти такого результату.

Нагороди було вручено в категорії Experiential (роботи, що створюють унікальний досвід) та Guerrilla Marketing (підпільні «партизанські» кампанії) за проєкт Motherland Pride. Крім того, агенція стала фіналістом у категорії Creativity In PR – Use of Events and Stunts (проекти із нестандартними підходами до комунікації).

Усього було оголошено 754 нагороди LIA та 230 фіналістів із 45 країн світу.

Проєкт Motherland Pride було реалізовано у 2020 році, коли пандемія коронавірусу поставила під загрозу проведення Маршу рівності від KyivPride у форматі офлайн. Тоді Saatchi & Saatchi Ukraine запропонувала за допомогою дронів підняти величезний прапор із символікою ЛГБТ+ на фоні меча Батьківщини-матері.

Загалом, Україна отримала дев’ять нагород фестивалю цьогоріч. Відзначено також було ANGRY agency, яка отримала три срібла: Use of Illustration Campaign для PrEP, Pharma & Medical – Social Responsibility/Awareness Campaign для PrEP, Pharma & Medical – Craft – Illustration Campaign для PrEP за проєкт Position Campaign. А Atmosphere Dance отримала трі срібла та бронзу за проєкт Uprooted, його відзначили у категоріях Production & Post-Production – Cinematography для UNHCR, Production & Post-Production – Direction для UNHCR, Production & Post-Production – Performance/Casting для UNHCR та Production & Post-Production – Editing для UNHCR.

London International Awards – один із найпрестижніших міжнародних фестивалів креативності. Роботи відзначають члени журі з усього світу у 27 дисциплінах. Для вибору переможців вони збираються на 9 днів у Лас Вегасі. Для кожної категорії існує своя команда суддів, які у спеціальній кімнаті обговорюють роботи, перш ніж обрати найкращих. Це забезпечує рівну увагу для кейсів-учасників.

LIA входить до Міжнародного рейтингу креативності ВРК та Міжнародного рейтингу WARC Creative 100.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше