Гроссі зустрівся з представниками “Росатому” через ситуацію на ЗАЕС

Зустріч відбулась сьогодні у Стамбулі.

Гендиректор МАГАТЕ поїхав говорити з росіянами про безпеку на ЗАЕС

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі зустрівся у Стамбулі із російською делегацією для обговорення створення охоронної зони ядерної безпеки на захопленій російськими війська Запорізькій атомній електростанції.

Як повідомили в МАГАТЕ, зустріч відбулась сьогодні, 23 листопада. Російську делегацію очолював гендиректор “Росатома” Олексій Ліхачов. 

Під час розмови відбулись “консультації щодо операційних аспектів, пов’язаних з безпекою на Запорізькій АЕС в Україні, а також щодо термінового створення охоронної зони ядерної безпеки та безпеки”.

Запорізька атомна електростанція ввечері 19 та вранці 20 листопада зазнала чи не найпотужніших обстрілів  за останні місяців, під час яких було серйозно пошкоджені деякі критичні об’єкти. Після цього російські окупанти обмежили доступ експертів МАГАТЕ до електростанції.  

 

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше