Молдова відреагувала на газовий шантаж Газпрому 

В країні зазначили, що використовують українські ПСГ для накопичення запасів. 

Молдова відповіла “Газпрому” на шантаж зменшити постачання газу

Молдова зберігає в українських сховищах газ та накопичила уже 200 млн куб. метрів блакитного палива, тому звинувачення «Газпрому» в «осіданні» в Україні газу, що надходить до Молдови безпідставні, заяви в міністр інфраструктури Молдови Андрій Спіну.

“Газпром” у звичному для нас недружньому стилі погрожує ще більше знизити постачання газу. Вони звинувачують Україну та Молдову у тому, чого насправді немає. Щоб було зрозуміло, весь газ, що постачається до Молдови, доходить до нашої країни. Ті обсяги газу, про які говорить „Газпром“, — наші запаси, які ми зберігаємо в Україні”, – цитує Спіну Newsmaker.

Напередодні  “Газпром” заявив, що скоротить подачу газу через Україну до Молдови з 28 листопада, якщо “зберігатиметься транзитний дисбаланс”.  Мовляв, призначений Молдові газ осідає в Україні.

В українському «Нафтогазі» відповіли, що з початку вересня Молдова розпочала запроваджувати віртуальний реверс на точках підключення з Україною. При цьому передача всіх обсягів газу для Молдови підтверджена документально.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше