У 50 українських лікарнях встановлять сонячні панелі

В Україні 50 медзакладів обладнають сонячними панелями, щоб забезпечити безперебійну допомогу пацієнтам у разі вимкнень світла

Про це повідомила пресслужба МОЗ.

“Заклади охорони здоров’я будуть оснащені гібридними фотоелектричними станціями в рамках проєкту “50 сонячних лікарень”, який реалізують спільно з благодійною організацією “Фонд “Енергетична Дія для України””. Наразі таке обладнання вже встановлюють у Чернігівській обласній дитячій лікарні та Іванківській ЦРЛ – потужністю 44,59 та 25,07 кВт відповідно. Гібридні фотоелектричні станції складаються з сонячних панелей, інверторів і системи збереження енергії”, – ідеться в заяві.

У МОЗ наголосили, що сонячні панелі дадуть лікарням змогу бути енергетично незалежними та надавати допомогу пацієнтам у разі аварійних вимкнень світла через російські обстріли.

Операційні, реанімації, відділення патології новонароджених і недоношених дітей матимуть електроенергію та зможуть безперебійно працювати щонайменше дві – три години.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше