Законопроект про англійську мову в Україні

[ad_1]

Англійська мова – мова міжнародного спілкування, мова міжнародного бізнесу.

Українці мають інтегруватися в світову спільноту і англійська мова тут є ключовим фактором для того, щоби бути в єдиній системі координат зі всім цивілізованим світом.

Так під час телемарафону прокоментував законопроєкт про закріплення статусу англійської мови як мови міжнародного спілкування секретар РНБО Олексій Данілов.

“В 2019-му році я наголошував на тому, що англійська мова є ключовою для того, щоб ми рухалися в цивілізований світ. Сьогодні президент нашої країни подав такий законопроєкт”, – зазначив він.

Данілов також наголосив, що англійська мова – мова міжнародного спілкування, мова міжнародного бізнесу.

“Якщо би 99% наших громадян володіли англійською мовою, вони б читали зовсім іншу літературу. Ми маємо інтегруватися в світову спільноту і мова англійська тут є ключовим фактором для того, щоби ми були в єдиній системі координат зі всім цивілізованим світом”, – додав Данілов.

Нагадаємо, що в Україні пропонують закріпити статус англійської мови як мови міжнародного спілкування. Це, зокрема, запропонував український президент Володимир Зеленський.

Читайте також:

[ad_2]

Исходная ссылка

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше