Реорганізація Twitter – Маск хоче додати зашифровані повідомлення та голосові чати

Бізнесмен назвав перетворення “Twitter 2.0”.

Маск планує додати до Twitter зашифровані повідомлення та відео чати

Новий власник Twitter Ілон Маск представив своє бачення майбутнього соцмережі. Він провів презентацію для співробітників, де назвав подальші перетворення «Twitter 2.0», повідомляє The Verge.

За словами Маска, надалі в соцмережі будуть доступні зашифровані особисті повідомлення, вона також працює над додаванням зашифрованих голосових та відео чатів між обліковими записами.

«Ми хочемо, щоб користувачі могли спілкуватися, не турбуючись про свою конфіденційність, [або] не турбуючись про витік даних у Twitter, через який всі їхні особисті повідомлення потрапляють в Інтернет, або про те, що, можливо, хтось у Twitter може шпигувати за їхніми особистими повідомленнями. Очевидно, що це не буде круто, і це вже було кілька разів», — сказав Маск.

У 2018 році Twitter заявив про те, що треті особи близько року мали доступ до деяких особистих повідомлень, якими обмінювалися бізнес-сторінки зі своїми клієнтами. Цього року уряд США звинуватив колишнього співробітника у неправомірному доступі до даних користувачів від імені Саудівської Аравії. Водночас невідомо, чи були серед цих даних особисті повідомлення.

Протягом останніх кількох років Twitter починав та згортав розробку зашифрованих повідомлень. Тепер Маск позначив шифрування як головний пріоритет для «Twitter 2.0». Бізнесмен також розповів, що говорив з творцем месенджера Signal Моксі Марлінспайком, який «потенційно готовий допомогти» з шифруванням особистих повідомлень у Twitter.

Раніше Маск зізнався, що хотів би перетворити Twitter на «додаток для всього». Бізнесмен планує перетворити соцмережу на аналог китайського WeChat, яким користується понад мільярд людей для пошуку новин, виклику таксі та замовлення їжі.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше