Перший штат США ухвалив закон про заборону TikTok

Перший штат США ухвалив закон про заборону TikTok. Apple та Google загрожуватимуть штрафи

Законодавці штату Монтана, США, ухвалили закон про заборону роботи мобільного додатку TikTok.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Законопроект, відомий як SB 419, забороняє магазинам мобільних програм пропонувати TikTok для завантаження користувачам у Монтані. При цьому Apple та Google, які управляють магазинами мобільних додатків, будуть оштрафовані за порушення заборони, якщо законопроект стане законом.

Поки що неясно, як держава забезпечуватиме дотримання заборони. Законопроект направили на підпис губернатору Монтани Грегу Джанфорте.

“Губернатор уважно розгляне будь-який законопроект, який законодавчий орган відправить на стіл”, – заявив представник офісу губернатора Монтани.

Щоб зберегти можливість роботи в США, компанія працює над ініціативою під назвою Project Texas, в рамках якої створюється окрема організація для зберігання даних американських користувачів США на серверах, керованих технологічною компанією Oracle.

Раніше ми писали, що американські законодавці збирають підписи, щоб надати президенту США Джо Байдену повноваження заборонити TikTok у США.

Пізніше стало відомо, що сенатор-республіканець Ренд Пол заблокував заявку на заборону соціальної мережі TikTok, пославшись на побоювання щодо свободи слова.

Джерело

1 коментар
  1. […] Перший штат США ухвалив закон про заборону TikTok […]

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше