Порошенко везе військовим 25 одиниць техніки – тягачі, автомайстерні та мобільні лазні

<img src="/wp-content/uploads/2023/05/poroshenko-veze-vijskovim-25-odinic-tehniki-tjagachi-avtomajsterni-ta-mobilni-lazni-b089900.jpg" alt="Порошенко везе військовим 25 одиниць техніки – тягачі, автомайстерні та мобільні лазні” />

Фонд Порошенка разом з волонтерами везе для бригад ЗСУ 25 одиниць техніки – тягачі, автомайстерні та мобільні лазні. Також бійцям передали пересувну автомобільну майстерню (ПАРМ).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Петра Порошенка в Facebook.

Майстерні на базі британської вантажівки DAF обладнані необхідним устаткуванням – тут є і генератори, і компресори, верстати, а також крани і лебідки для евакуації військової техніки.

“П’ять крутих, нових, щойно вироблених нашою командою пересувних автомайстерень. Я думав, що черг більших, ніж за лазнями, не буде. Але якщо обирати, хлопці просять ПАРМ. На фронті ця майстерня буде робити ремонт, і не потрібно буде евакуювати підбиту техніку в тил”, – пояснює Порошенко.

Також у війська відправляють і чергову партію лазне-пральних комплексів – одразу 10 одиниць.

Загальна вартість цієї партії техніки перевищує 17 млн грн. Це – спільна кооперація донаторів ГО “Справа громад” та Фонду Порошенка.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше