Криптовалюта – Європарламент схвалив правила для криптоактивів

Європарламент схвалив введення комплексних правил для криптоактивів

Європейський парламент більшістю голосів схвалив комплекс правил для криптоактивів, які набудуть чинності вже з середини 2024 року.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Як відзначає видання, згідно з новими правилами, фірми, які виробляють або ж торгують криптоактивами, повинні мати ліцензію Національного регулюючого органу. Це, зі свого боку, надасть їм дозвіл на обслуговування клієнтів у блоці з 27 країн-членів.

“Я сподіваюся, що наші правила можуть стати зразком для інших країн”, – заявила глава фінансових служб ЄС Мейрід МакГіннес.

Зокрема Європейський парламент також підтримав правила відстеження передачі криптоактивів.

“Цей регламент дає конкурентну перевагу ЄС. Європейська індустрія криптоактивів має чітке регулювання, якого немає в таких країнах, як США”, – пояснив євродепутат Стефан Бергер.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що нещодавно Біткоїн вперше за останні 10 місяців подолав ключовий рівень у 30 тисяч доларів. Різке зростання крипти почалося в березні на тлі проблем у банківській сфері США.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше