Путін хоче переговорів із Києвом

Але обговорювати анексію відмовився. 

Путін вимагає від Києва переговорів

Під час свого виступу у Кремлі з приводу анексії українських територій президент РФ Володимир Путін закликав київський режим до переговорів та “негайно припинити вогонь”

«Ми закликаємо Київ повернутися до столу переговорів. Ми до цього готові, Але ж вибір народу в Донецьку, Луганську, Запоріжжі та Херсоні обговорювати не будемо, він зроблений. Росія його не зрадить», – заявив лідер Кремля.

Він назвав так звані «референдуми» «виявленням волі мільйонів людей, які тепер стануть громадянами Росії назавжди».

Путін знову поностальгував за Радянським Союзом заявою, що «нашу велику країну розвалили». При цьому додав, що «Росія не прагне відновлення Радянського Союзу, підкреслив президент РФ».

“Захід шукав і шукає новий шанс послабити і розвалити Росію, їм не дає спокою, що є така велика країна”, – повторив він свою улюблену фразу.

Президент України Володимир Зеленський раніше заявив, що анексія Росією захоплених територій не змінює позицію України, яка не визнає факту окупації всіх територій та буде звільняти їх у межах Конституції.

Також Україна наголосила, що в жодному разі не повернеться до переговорів, якщо РФ порушить хоча б одну із «червоних ліній». Серед них спроба анексії українських територій через псевдореферендуми.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше