Latexfauna Cherkaschyna – український гурт випустив новий кліп – відео

Зйомки кліпу проходили ще до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Гурт Latexfauna представив кліп Cherkaschyna

Український гурт гурт Latexfauna представив кліп на пісню Cherkaschyna. Композиція просякнута ностальгією за теплими літніми днями, коли тобі 16, перед тобою ще ціле життя і така важлива дискотека з «найкращими однокласницями».

У підписі до відео гурт влаштував конкурс на найкрасивіший та найпоетичніший опис рідного краю, переможцю якого пообіцяли подарувати новий альбом Senbernar на вінілі з підписами і почестями.

Самі ж хлопці описали Черкащину так: «Розмаїта, засмагла, з красивими людьми, Канівським океаном і скелястими каньойонами Гірського Тікича, високим-превисоким небом, в якому ще засвітла але у вечірній млості видно Венеру й Сатурн».

Як розповів на Facebook бас-гітарист гурту Лесь Димань, зйомки кліпу проходили ще до повномасштабного вторгнення Росії до України.

«Можна буде подивитися, якими ми були ще не так давно безтурботними. Коли було модно іронізувати про то, шо “Путін нападе”. Але ми ше обов’язково повернемося у той спокій. Буде навіть ще краще», – написав він.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше