Фільм Свобода у вогні Євгена Афінеєвського про війну в Україні отримав кілька міжнародних нагород

Зокрема, був нагороджений режисер Євген Афінеєвський.

Фільм про події повномасштабного вторгнення Росії отримав кілька міжнародних нагород

Фільм «Свобода у вогні: Боротьба України за свободу» Євгена Афінеєвського, який розповідає про події повномасштабного вторгнення Росії до нашої країни, здобув кілька міжнародних нагород. Як повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики, режисер отримав нагороду «Сила кіно» на кінофестивалі у Мілл-Веллі (MVFF).

Крім того, стрічка отримала нагороду Фонду родини Бріццолара за фільми про конфлікти та рішення.

«Ми раді вручити нагороду MVFF45 «Сила кіно» Євгену Афінеєвському за його потужний фільм «Свобода у вогні: Боротьба України за свободу». Пан Афінеєвський буде присутній на церемонії вручення нагороди та поспілкується зі сцени про війну Росії проти України та неминучу ядерну загрозу, з якою ми зіткнемося, якщо війна продовжиться. Цей захопливий і пристрасний фільм є тривожним сигналом для всіх нас, щоб вжити заходів для запобігання подальшим трагедіям і людським жертвам» – заявив засновник і директор MVFF Марк Фішкін.

За словами Афінеєвського, за п’ять місяців війни йому вдалося зібрати команду із 43 операторів та дев’яти режисерів монтажу. Десятки людей взяли участь у зйомках, більше сотні було проінтерв’юовано.

«Свобода у вогні: Боротьба України за свободу» – документальний фільм, знятий за сприяння сервісу Netflix. Він є продовженням стрічки Афінеєвського “Зима у вогні: Боротьба України за свободу”. Прем’єра фільму відбулася на Венеціанському кінофестивалі. Афінеєвський отримав нагороду Movie for Humanity.

Дивіться спецтему:
Forbes: Стало відомо, скільки танків втрачають Україна і Росія щодня При цьому, українські втрати техніки з початком наступу на півдні і сході не сильно збільшилися.

Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача: про що говорили Участь у засіданні взяли військові, розвідка та міністри.

Німеччина надала Україні радар TRML-4D, який може працювати із системою ППО IRIS-T Протягом кількох місяців Україна має отримати ще три таких радари.

Мобілізація в Україні: у Міноборони пояснили, на які відпустки мають право військові Під час дії воєнного стану існують особливі правила.

Україна звертається до ЄС та ООН із закликом направити спостерігачів на Каховську ГЕС – Шмигаль Голова уряду заявив про необхідність повернення туди українського персоналу і негайного розмінування дамби.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше