Елтон Джон та Брітні Спірс Hold me closer – кліп на пісню зняла Таню Муіньо – відео

Пісня Hold me closer вийшла ще у серпні.

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Елтона Джона та Брітні Спірс

Українська режисерка Таню Муіньо, яка неодноразово ставала володаркою нагород за свої роботи, зняла кліп на пісню Елтона Джона та Брітні Спірс. Пісня Hold me closer вийшла ще у серпні, а кліп на неї випустили зараз.

Зйомки кліпу проходили у Мексиці. «Відео чудово передає незмірне почуття близькості, якого так не вистачає світу через метушню та хаос нещодавнього часу», – йдеться у підписі до відео.

Сама Муіньо зізналася, що працювати над кліпом було дуже хвилююче.

«…Я виросла з Брітні. Побачивши Slave For You, я вирішила, що хочу стати відеорежисером. Елтон Джон – ікона, слухаючи яку виросли я і цілий світ. Щодо творчого спрямування, починаючи працювати над цим відео, я знала, що у глядачів та фанатів буде багато емоційних очікувань. Розуміючи відповідальність, я мала зробити щось інакше та несподіване. Танець мав здивувати і змусити Елтона та Брітні пишатися. Щоб відобразити це диво, ми зняли всі мої улюблені архітектурні місця в Мехіко і запросили хореографа Джейкоба Джонаса, який сьогодні робить найкращу сучасну хореографію. Отримати кращих танцюристів, команду та доступ до деяких із найзакритіших місць у світі було просто, оскільки всі хотіли працювати з Елтоном Джоном та бути частиною його спадщини», – розповіла режисерка.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше