Елтон Джон та Брітні Спірс Hold me closer – кліп на пісню зняла Таню Муіньо – відео

Пісня Hold me closer вийшла ще у серпні.

Українська режисерка Таню Муіньо, яка неодноразово ставала володаркою нагород за свої роботи, зняла кліп на пісню Елтона Джона та Брітні Спірс. Пісня Hold me closer вийшла ще у серпні, а кліп на неї випустили зараз.

Зйомки кліпу проходили у Мексиці. «Відео чудово передає незмірне почуття близькості, якого так не вистачає світу через метушню та хаос нещодавнього часу», – йдеться у підписі до відео.

Сама Муіньо зізналася, що працювати над кліпом було дуже хвилююче.

«…Я виросла з Брітні. Побачивши Slave For You, я вирішила, що хочу стати відеорежисером. Елтон Джон – ікона, слухаючи яку виросли я і цілий світ. Щодо творчого спрямування, починаючи працювати над цим відео, я знала, що у глядачів та фанатів буде багато емоційних очікувань. Розуміючи відповідальність, я мала зробити щось інакше та несподіване. Танець мав здивувати і змусити Елтона та Брітні пишатися. Щоб відобразити це диво, ми зняли всі мої улюблені архітектурні місця в Мехіко і запросили хореографа Джейкоба Джонаса, який сьогодні робить найкращу сучасну хореографію. Отримати кращих танцюристів, команду та доступ до деяких із найзакритіших місць у світі було просто, оскільки всі хотіли працювати з Елтоном Джоном та бути частиною його спадщини», – розповіла режисерка.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше