Керівники СДПН Клінгбайль і Мюценіх прибули до Києва

Це перший візит Ларса Клінгбайля та Рольфа Мютценіха в Україну з початку вторгнення.

Головні політики Соціал-демократичної партії Німеччини Ларс Клінгбайль і Рольф Мютценіх у понеділок вранці, 6 березня, прибули до Києва для переговорів з представниками уряду та парламенту України. Як зазначає Tagesschau, це їхній перший візит в Україну з початку російського вторгнення в лютому 2022 року.

Німецькі ЗМІ підкреслюють, що СДПН перебуває в скрутному становищі через свою поблажливу політику щодо Росії до вторгнення. І хоча і Клінгбайль, і Мютценіх уже відкрито визнали неправильні оцінки партії, в політсилі неодноразово говорили про «необхідність переговорів із Путіном». Зокрема впродовж  останніх кількох місяців Мютценіх неодноразово говорив, що, окрім поставок зброї в Україну, необхідно також активізувати дипломатію з метою припинення вогню. Його та тих соціал-демократів, які мали тісні зв’язки з Росією в минулому і спочатку не бажали постачати зброю, звинуватили у відсутності солідарності з Києвом.

Агентство RND зазначає, що представники партії хочуть запевнити Україну в беззаперечній підтримці Німеччини на шляху до звільнення, що має вказувати на зміну в риториці окремих представників партії.

Після прибуття до Києва  Клінгбайль і Мютценіх уже зустрілися з мером Києва Віталієм Кличком, на якій окрім фінансової та політичної допомоги з боку федерального уряду, Клінгбайль також наголошував на поставках німецької зброї.

«Рольф Мютценіх і я зараз тут, щоб поговорити з багатьма людьми в Україні та побачити, як може виглядати подальша підтримка. І, перш за все, дати зрозуміти, що ця підтримка, яку ми надаємо, триватиме без обмежень», – сказав Клінгбайль.

Минулого тижня канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Росія має вивести війська з України, щоб уможливити мирні переговори, та закликав Росію вжити заходів для миру.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше