Будинок зі скалок – Оскар – Фільм про українських дітей може отримати Оскар 

Це вперше фільм за участі української команди потрапив до списку номінантів престижної кінопремії 

Фільм про дітей Донбасу номінували на премію

Вперше в історії фільм за участі виробництва України “Будинок зі скалок”  номінували на отримання Оскара. Про це повідомила співзасновниця та голова правління благодійного фонду “Голоси дітей” Олена Розвадовська.

Фільм спільного виробництва Данії, України, Швеції та Фінляндії розповідає про дітей зі складних родин, які потрапили до притулку поруч із війною. Там вони проводять девять місяців – і або повертаються до батьків, або потрапляють в інтернат чи прийомну родину.

“Мати рідна, емоції не можливо описати. Вперше. Номінація на Оскар. Документальний фільм “Будинок зі скалок”. Про дітей. Над яким ми працювали три роки, два з них в полі – в Лисичанську. Два роки життя, не роботи над фільмом. І от. Вперше. Для України. Номінація на “Оскар””, – прокоментувала номінацію Розвадовська.

Фільм про війну в Україні буде боротися із ще чотирма стрічками за “Оскар” у категорії “Найкращий повнометражний документальний фільм”

Стати номінантом на премію “Оскар” вже вважається дуже престижним. Це вперше в історії незалежної України документальний фільм з нашої країни отримав такий шанс. 

Над фільмом працювали:

Режисер фільму – Simon Lereng Wilmont.

Продюсерка  – Monica Hellström

Редактор стрічки –  Michael Aaglund

Другий режисер та лінійний продюсер – Азад Сафаров, співзасновник БФ “Голоси дітей”

В Україні фільм співпродюсують Дарія Бассел та Вікторія Хоменко.

Оголошення переможців та вручення «Оскарів» відбудеться 12 березня 2023 року.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше