Аватар Шлях води зібрав у прокаті мільярд доларів за два тижні

На це фільму знадобилося два тижні.

«Аватар 2» зібрав у прокаті мільярд доларів

Новий фільм Джеймса Кемерона «Аватар: Шлях води» зібрав у прокаті мільярд доларів. На це стрічці знадобилося два тижні, тобто вона стала фільмом, якому вдалося досягти такого результату найшвидше цього року, повідомляє ВВС.

Зазначається, що лише три фільми у 2022 році змогли зібрати у прокаті мільярд доларів і більше. Крім «Аватара», це також «Кращий стрілець: Маверік» та «Світ Юрського періоду: Домініон».

Водночас, за словами Кемерона, щоб окупитися, його стрічка має зібрати у прокаті два мільярди доларів. Аналітики очікують, що такого показника фільм досягти не зможе, оскільки відвідуваність кінотеатрів все ще низька після пандемії. Але, судячи з поточних показників, «Аватар» все ж таки зможе перевершити «Кращого стрільця» як найкасовіша картина 2022 року.

Оригінальний «Аватар» вийшов 2009 року. Фільм понад 10 років утримував перше місце у списку найкасовіших стрічок усіх часів, поки в 2019 році не поступився «Месникам: Завершення».

Спочатку творці “Аватара” обіцяли випустити перший сиквел картини у 2015 році. Тоді продюсер фільмів Джона Ландау заявляв, що два фільми – продовження будуть самостійними творами з закінченим сюжетом, а не однією пригодою, розбитою на дві серії.

Пізніше Кемерон заявив про те, що фільмів-продовжень «Аватара» буде чотири, і він зніматиме їх одночасно. Вони повинні були вийти у 2018, 2020, 2022 та 2023 роках.

У 2017 році режисер розпочав зйомки «Аватара 2» та «Аватара 3». У березні 2020 року Кемерон був змушений призупинити зйомки через пандемію коронавірусу.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше