Банківські відділення йдуть в минуле – українці вибирають цифрові канали

Майже 97% платежів клієнти Приватбанку роблять через цифрові канали.

Клієнти українських банків відмовляються від відділень при сплаті платежів — дані Приватбанку

У минулому році майже 97% клієнтів державного Приватбанку сплачували комуналку та інші платежі онлайн через цифрові канали. Про це пише прес-служба банку з посиланням на члена правління Приватбанку з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнка.

Він уточнив, що 70% клієнтів у 2022 році робили платежі у смартфоні та мобільному додатку Приват24, ще 18,5% клієнтів у веб версії Приват24.

«За допомогою терміналів самообслуговування Приватбанку роблять платежі 3,7% клієнтів, більше 3% користуються сервісом регулярних платежів, 2% – іншими цифровими сервісами. У відділеннях Приватбанку, за даними статистики 2022 року, платежі здійснюють лише 3,3% клієнтів», – додав він.

Загалом за минулий рік клієнти Приватбанку здійснили через банк понад 670 млн комунальних та інших платежів на загальну суму понад 560 млрд грн.

Повідомлялось, що колишній топменеджер і співвласник Приватбанку та теперішній засновник Monobank Олег Гороховський оскаржує націоналізацію Приватбанку, яка відбулася в грудні 2016 року. 

 

 

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше