За тиждень 37 українців евакуювали на лікування за кордон

Минулого тижня 37 українських пацієнтів з мінно-вибуховими пораненнями й онкологією евакуювали у закордонні клініки

Про це інформує Міністерство охорони здоров’я. 

За кордон на лікування відправили пацієнтів з мінно-вибуховими пораненнями та онкологією. 37 українців евакуювали в медичні заклади у Данії, Польщі, Австрії, Німеччині, Нідерландах, Норвегії та Швеції. 

“Від початку війни МОЗ разом із міжнародними партнерами продовжують працювати та робити усе можливе, аби врятувати наших людей та надати їм необхідну медичну допомогу”, – наголошують у пресслужбі.

Загалом по цій програмі вже евакуйовано понад 2,8 тис. українців.

  • Нагадаємо, з вересня 2022 року в польському Жешуві почав роботу хаб для евакуації українців, яких везуть на лікування до інших країн Європи. Проєкт фінансується коштами Механізму цивільного захисту ЄС і є частиною ширшої програми медичної евакуації. Центр слугує проміжним пунктом для пацієнтів, яких спочатку перевозяться з України до Польщі наземним транспортом з метою подальшого транспортування до лікарень по всій Європі. Участь у проєкті бере також Норвегія, яка не є членом ЄС – країна в межах цієї схеми забезпечуватиме щотижневі два евакуаційні рейси з Жешува до тих країн, куди людей везуть на лікування.
  • Держави Європейського Союзу з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну прийняли понад дві тисячі українських пацієнтів, щоб зменшити навантаження на українські лікарні.  

Читати Еспресо в Facebook

Читати Еспресо в Telegram

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше