За чотири місяці роботи платформа UNITED24 зібрала майже $200 млн на допомогу Україні – Новини Технології Еспресо

До благодійної платформи UNITED24 долучилися амбасадори зі 110 країн світу. За чотири місяці вдалося зібрати майже $200 млн, на які придбали машини швидкої допомоги, обладнання для розмінування, дрони-розвідники та багато іншого

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у телеграмі.

За чотири місяці роботи платформа UNITED24 зібрала майже $200 млн на допомогу Україні.

“Чотири місяці тому ми запустили спеціальну фандрейзингову платформу UNITED24, щоб об’єднати світ навколо нашої боротьби за свободу”, – пише Зеленський.

Завдяки внескам людей зі 110 країн світу платформі вдалося акумулювати майже $200 млн для допомоги Україні.

На ці кошти українці придбали гелікоптер МІ-2АМ-1, 18 карет швидкої допомоги у межах збору Олени Зеленської, 5 неонатальних апаратів ШВЛ, 15 наркозно-дихальних апаратів, 82 реанімобілі, 24 операційні столи.

Як йдеться у повідомленні, для “Армії дронів” платформа UNITED24 за кошти амбасадорів проєкту змогла закупити такі безпілотні літальні апарати:

  • Ukrjet – 2 од.
  • Skyeton – 3 од.
  • CKIF – 80 од.
  • DJI Matrlce RTK 300 – 100 од.
  • DJI Mavic 3 – 254 од.
  • Autel EVO 2 – 300 од.

“Все це вже рятує людей і допомагає нам захищатися від російського терору. Приєднуйтеся до захисту свободи. Ніколи не зупиняйтеся, відстоюючи те, що справді має значення для всіх нас. Разом переможемо!”, – пише Зеленський.

  • Лімітовану колекцію колонок встановили у магазинах бренду в Європі з закликом підтримувати Україну й донатити через UNITED24.
  • Spotify перейменував плейліст Music of Ukraine на UNITED24: Music For Ukraine. До нього увійдуть нові пісні. Також платформа створює новий спосіб підтримки України.
  • В межах проєкту “24 000 друзів України” благодійники з різних країн можуть оформити щомісячну підписку на UNITED24 за 24 долари.

Стежте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше