В Україні створять Координаційний центр з психічного здоров’я

Уряд оголосив про створення Координаційного центру з психічного здоров’я для допомоги військовим та цивільним

Про це йдеться на Урядовому порталі.

“Через повномасштабну війну Росії проти України, зросла кількість українців, які потребують професійної допомоги у сфері охорони психічного здоров’я. Мова йде як про військовослужбовців та ветеранів, так і цивільних громадян, які зазнали впливу вкрай негативних та травматичних чинників стресу”, – йдеться у повідомленні.

Координаційний центр надаватиме підтримку Кабінету Міністрів України для координації дій між центральними й місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, а також у розробленні та імплементації Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Зазначається, що до складу Координаційного центру увійдуть українські науковці та експерти у сфері психічного здоров’я, представники громадських, експертних організацій, асоціацій та інших непідприємницьких товариств і установ.

  • У вівторок, 21 березня, уряд Латвії підтримав ініціативу міністерства охорони здоров’я щодо передачі Україні обладнання на €297 861.

Читати Еспресо в Telegram

Читати Еспресо в Facebook

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше