S.T.A.L.K.E.R. 2 – GSC Game World показала новий трейлер гри – відео

Гра вийде 2023 року.

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 показали новий трейлер гри

Українська студія GSC Game World показала новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2 , вихід якої відбудеться у 2023 році. Затримка у виході гри пов’язана з повномасштабним вторгненням Росії до України.

Після початку повномасштабноЇ війни деякі з розробників гри вступили до лав Збройних сил України та захищають нашу країну від агресії. Інші стали волонтерами та продовжують займатися створенням гри у перервах між волонтерством.

Крім того, розробники заблокували доступ до гри на території Росії та Білорусі. У відповідь російські користувачі почали занижувати рейтинг шутера.

Роскомнадзор заблокував сайт GSC Game World. На ньому, як і на сайті гри, опубліковано листа, в якому розповідається правда про напад Росії на Україну, а також наведено реквізити, за якими можна допомогти ЗСУ, Червоному хресту, фонду «Повернись живим».

«Крізь смерть і біль, війну, страх і нелюдську жорстокість Україна пройде та вистоїть. Вона робила це завжди та зробить це знову!», – йдеться на сайті.

Сама GSC Game World зібрала 800 тисяч доларів для допомоги ЗСУ.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше