Microsoft продовжить підтримку України до 2023 року та надасть технологічну допомогу на 100 мільйонів доларів

Українські установи зможуть продовжити використовувати цифрову інфраструктуру та працювати у хмарі.

Microsoft надасть Україні технологічну допомогу на 100 мільйонів доларів

Компанія Microsoft розширює підтримку України до кінця 2023 року та надасть нашій країні технологічну допомогу у розмірі 100 мільйонів доларів. Про це розповів віцепрезидент компанії Бред Сміт під час зустрічі з віцепрем’єр-міністром – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим, повідомляє Мінцифра.

Завдяки технічній допомозі державні установи, критична інфраструктура та інші сектори України зможуть продовжити безкоштовно користуватися цифровою інфраструктурою та хмарою Microsoft. Крім того, компанія допоможе з кураторством та реалізацією цифрових секторів нашої країни. До них відносяться кібер, освіта, судочинство, митниця, медицина та освіта.

Як зазначає міністерство, з початку повномасштабного вторгнення Microsoft надала понад 400 мільйонів доларів на підтримку України. Вона стала однією з перших компаній, які ще на початку березня перестали продавати свої товари та послуги на території Росії.

10 жовтня країна-агресор завдала масованого ракетного удару по містах України, у тому числі по центру Києва. Постраждали об’єкти критичної інфраструктури, культурні та освітні установи. Руйнуванням також зазнали бізнес-центри, в яких знаходяться офіси та R&D-підрозділ Samsung Україна та Microsoft.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше