Магнітні бурі у січні 2023 – вчені дали прогноз небезпечних днів

Перша буря очікується Землі вже на початку року.

Магнітні бурі у січні: прогноз небезпечних днів

У січні на Землі очікується кілька магнітних бур, перша з яких накриє планету вже на початку року. Про це свідчать дані Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

Так, перша магнітна буря січня очікується 3 числа, вона буде слабкою. Крім того, “штормити” нашу планету буде також 19-20 січня.

Геомагнітне поле буде збудженим 4 та 18 січня. В решту днів місяця очікується, що обстановка буде спокійною, з можливістю невеликих коливань.

Разом з тим прогноз на той тривалий термін може бути не точним і ще може змінитися.

Магнітні бурі – це обурення геомагнітного поля Землі з різною тривалістю та інтенсивністю. Вони пов’язані із потоками заряджених частинок, які викидає Сонце. Магнітні бурі можуть викликати перебої в роботі зв’язку, а також впливати на самопочуття літніх та метеозалежних людей. Зокрема, вони можуть відчувати головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому, безсоння.

Нагадаємо, нещодавно на Сонці сталося 16 спалахів за два дні. Їхнім джерелом стала пляма AR3165.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше