Кібербезпека України – США нададуть Україні 60 млн доларів на захист від кібератак і цифрову трансформацію

Кошти, зокрема, допоможуть захистити від кібератак критичну інфраструктуру.

USAID виділить додаткові $60 млн на зміцнення кібербезпеки України

Агентство США з міжнародного розвитку вирішило надати Україні додаткові 60 мільйонів доларів для посилення кібербезпеки. Про нову підтримку повідомило Міністерство цифрової трансформації в Telegram.

Як зазначається, гроші допоможуть уряду нашої держави покращити захист від хакерських атак на критичну інфраструктуру, а також зміцнити наявні ініціативи з цифрової трансформації, у тому числі роботу над застосунком “Дія”.

З метою подібної допомоги USAID планує співпрацювати з Новою Зеландією та Данією, підтримувати партнерство з іншими країнами, які теж підтримують Україну.

Про додаткову допомогу стало відомо за результатами зустрічі глави Мінцифри Михайла Федорова із заступницею керівника USAID Ізобель Коулман під час її візиту в Україну в супроводі посла Сполучених Штатів Америки Бріджит Брінк. 

У межах заходу агентству США з міжнародного розвитку продемонстрували роботу “Дії” над запуском, розробкою та реінжинірингом послуг.

“USAID сприяє розвитку цифрових інструментів та забезпеченню роботи державної інфраструктури. Дякуємо американським партнерам за потужну підтримку!” – йдеться в повідомленні.

Раніше Європейська комісія оприлюднила звіт щодо відповідності законів України законодавству Євросоюзу. Закони у сфері цифрової трансформації та медіа, зокрема, отримали середню оцінку.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше