Газорозподільні компанії РГК спрямували 181 млн гривень на допомогу армії та містам

<img src="/wp-content/uploads/2023/02/gazorozpodilni-kompaniyi-rgk-sprjamuvali-181-mln-griven-na-dopomogu-armiyi-ta-mistam-b3eae44.jpg" alt="Газорозподільні компанії РГК спрямували 181 млн гривень на допомогу армії та містам” />

Газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, спрямували 181 млн гривень на допомогу армії та містам, що постраждали від війни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення компанії.

Зокрема, для передової газорозподільні компанії впродовж 2022 року придбали та передали понад 327 автомобілів. Кожну автівку відремонтували, заправили та доукомплектували.

Також газовики передали у користування військовим власний автотранспорт. Ця спецтехніка допомагає захисникам облаштовувати інженерні споруди та перевозити вантажі.

“На “військові рейки” з першого дня російського вторгнення перейшли і заводи з виробництва сучасного газового обладнання RGC Production. На них налагодили виробництво десятків тисяч “їжаків”, протишинних шипів, захисних екранів для бронемашин, металоконструкцій для облаштування блокпостів і бліндажів. Також для передової та мешканців деокупованих територій виготовлено понад 1000 пічок-буржуйок”, – додають в компанії.

Крім того, понад 1500 працівників газорозподільних компаній зараз служать в ЗСУ. Тому газовики опікуються понад 30-ма військовими частинами. Для військових закуповують тепловізори, планшети, оптичні приціли.

Також військовим передали 119 квадрокоптерів, а у грудні 2022 року оператори ГРМ профінансували виробництво українського безпілотника “Тор”.

Для цивільного населення у перші дні війни було обладнано 15 гуманітарних хабів та 35 бомбосховищ.

Ще один напрямок – відновлення інфраструктури на деокупованих територіях, а також у містах і селищах, що постраждали від бойових дій. Крім ремонту газових мереж, газорозподільні компанії допомагали відновлювати школи, мости та інші споруди, засклювати будинки.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше