Німецький імпорт нафти з Росії упав на 99,9%. Новини Еспресо

Від 5 лютого, коли в ЄС набуло чинності нафтове ембарго, до Німеччини імпорт російської нафти практично закінчився, нині залишається 1%, який займає ввезення

Про це інформує Tagesschau з посиланням на дані федерального статистичного відомства Німеччини.

У січні цього року до Німеччини надійшло лише 3500 тонн російської нафти. Тогоріч – за місяць до повномасштабної війни РФ в Україні – обсяг імпорту становив 2,8 мільйона тонн.

“Як наслідок, імпорт нафти з Росії практично зупинився. Арифметично він впав на 99,9 відсотка”, – пише відомство.

Частка країни-спонсора тероризму в загальному обсязі імпорту нафти в Німеччину впала з 36,5% в січні 2022 року до лише 0,1% нині.

  • 5 лютого в ЄС набула чинності заборона на імпорт до Євросоюзу нафтопродуктів із РФ. Це стосується зокрема бензину, дизеля, гасу, нафти й мазуту.
  • Того ж дня агенція Bloomberg повідомила, що Індія постачає перероблену нафту з Росії до Європи та Америки. Нафтопереробники Індії та Китаю можуть отримати більший прибуток, купуючи російську нафту за зниженими цінами, а експортуючи продукцію за світовими.
  • Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти Росії, зокрема стелі цін на російську нафту на рівні 60 доларів. 

Читати Еспресо в Facebook

Читати Еспресо в Telegram

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше