Криза в Британії – Мінфін відмовився знижувати податки

Мінфін визнав помилковість свого курсу

Уряд Британії відмовився від зниження податків: фунт різко пішов вгору

Британська прем’єр-міністерка Ліз Трасс у понеділок після менш ніж місяця перебування при владі була змушена піти на доволі принизливий для неї крок та скасувати значне зменшення податків. Про це пише Reuters.

Міністр фінансів Квасі Квартенга заявив, що рішення про скасування податкової реформи було прийнято зі «смиренням та розкаянням».

23 вересня Трас і Квартенга оголосили про новий «план порятунку економіки», який передбачав скорочення податків та інші заходи, аби вивести економіку зі стагнації. Але рішення навпаки спровокувало хаос на фінансових ринках і невдоволення у рідній партії Ліз Трасс.

Британський фунт підскочив на початку торгів в Лондоні після того, як британський уряд оголосив про плани скасувати зниження податків.

Фунт зріс до 1,128 долара США, що є найвищим показником за 10 днів.

«З точки зору ринку, це хороший крок у правильному напрямку. Ринкам потрібен час, щоб переварити повідомлення, але це має вгамувати хаос», – прокоментував ситуацію головний аналітик Nordea Ян фон Геріх.

Нагадаємо, багато хто з британських консерваторів побоюються поразки на наступних виборах.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше