Фермери в 9 областях України отримають від ФАО насіння озимих

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) надасть підтримку українським фермерам під час осінньої посівної. Аграрії можуть отримати 2 тонни насіння озимих

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Програму буде реалізовано за фінансової підтримки урядів Японії та Норвегії.

Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 20 липня 2023 року. Податись можуть аграрії в 9 областях, які найбільше постраждали від війни: Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

“У межах програми кожен відібраний фермер отримає 2 тонни насіння озимих культур, достатніх для засіву 10 гектарів землі. Заявники можуть обрати одну з двох озимих культур: пшеницю або ячмінь”, – розповіли в Мінагрополітики.

“У програмі можуть брати участь лише фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які здійснюють свою діяльність у вищезазначених областях та володіють або орендують сільськогосподарські угіддя площею від 5 до 100 гектарів”, – додали у відомстві.

  • 23 червня аграрії на Одещині та Миколаївщині розпочали збір урожаю.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше