Допомога Україні – Норвегія може виділити 7 мільярдів доларів

Упродовж п’яти років.

Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре запропонував щорічно протягом п’яти років виділяти по 15 млрд норвезьких крон (понад $1.4 млрд) на гуманітарну та військову допомогу Україні, передає NRK.

Протягом першого року пропонується половину наданих грошей спрямувати на гуманітарну допомогу, другу половину – на допомогу у військовій сфері.

Пропозицію прем’єра має підтримати парламент. Як пише норвезьке видання The Local, гарантій того, що депутати затвердять цю пропозицію в її нинішньому вигляді, немає, оскільки уряд не має більшості в парламенті: для схвалення законів, лівоцентристи, які перебувають при владі, щоразу мають отримувати підтримку хоча б частини опозиції.

У грудні Світовий банк і уряд Норвегії підписали угоду, в рамках якої Україна отримає 1 мільярд крон для відновлення пошкодженої російськими ракетними обстрілами цивільної інфраструктури.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше