Ситуація зі світлом – дефіцит зменшився, а обмеження лише в Одеській області

Дефіцит дещо зменшився, а мережеві обмеження лише в Одеській області, - "Укренерго"

Споживання електроенергії зменшилось, внаслідок чого дещо зменшився й дефіцит. Потужностей достатньо, аби покрити 80% від потреб споживачів.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку “Укренерго”.

“Російські масовані ракетні атаки, внаслідок яких пошкоджень зазнали і електростанції та високовольтна мережа. До того ж в аварійний ремонт виведено два блоки на електростанціях”, – пояснила причину дефіциту пресс-служба.

Втрата генерації була компенсована внаслідок виходу з ремонту та включення одного з блоку електростанції й збільшення виробництва електроенергії гідроелектростанціями.

Наразі мережеві обмеження діють лише в Одеській області.

До усіх обленерго були доведені збільшені ліміти споживання через скорочення дефіциту. У разі перевищення лімітів будуть застосовуватись аварійні відключення.

“На двох підстанціях у східному та центральному регіонах країни завершено ремонт трансформаторного обладнання, яке було пошкоджене ракетними атаками росіян восени минулого року. Йде підготовка до включення в роботу. Це дозволить вивести в роботу блоки на електростанціях”, – додає “Укренерго”.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що сьогодні у Києві, Київській та Дніпропетровській області будуть діяти графіки стабілізаційних відключень.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше