Компанія Bayer перерахувала €1,3 млн на відновлення медзакладів України

Німецький виробник ліків Bayer перерахував 1 млн 300 тис. євро на відновлення медичних закладів України

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

“Відомий німецький виробник ліків, засобів захисту рослин, пластмас, фарб і лаків Bayer перерахував 1 300 000 євро на відновлення та оснащення медичних закладів України в межах ініціативи UNITED24”, – йдеться в повідомленні.

За словами заступника міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марії Карчевич, Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку використання коштів з рахунку для задоволення потреб охорони здоров’я в межах платформи UNITED24. Зокрема додана можливість скеровувати кошти на модернізацію державних та комунальних закладів охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також направляти кошти на оновлення та модернізацію державних та комунальних багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Першим проєктом з відбудови медичної інфраструктури стало комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська міська лікарня № 3”.

  • 28 грудня стало відомо, що на платформі UNITED24 зібрали понад $2,6 млн на генератори для українських лікарень.
  • 29 грудня стало відомо, що через війну у львівських лікарнях починає бракувати препаратів для онкохворих.

Стежте за подіями в Україні та світу разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше