Війна послаблює Росію та занурює її в хаос, заява спецслужб Польщі

Вторгнення в Україну робить Росію слабшою.

Останні дані вказують на те, що РФ занурюється у хаос — спецслужби Польщі

Останні дані свідчать про те, що Росія занурюється у хаос, а війна проти України робить її слабшою. Про це заявив уповноважений уряду з питань безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин.

«Масові затримання в Москві, панічні дії внутрішніх служб, вуличні облави на призовників, пожежі знищують російські міста, вибухи на військових базах — останні дані говорять про те, що Росія занурюється у хаос», – написав він у Твіттер.

За його словами, до цього додається дедалі важча економічна криза, а також нездатність держави забезпечити громадян навіть елементарними послугами.

«Війна з Україною послаблює Росію», – наголосив він.

Вірити в нашу армію, підтримувати нашу армію — не означає заплющувати очі на її проблеми. Які організаційні та структурні зміни потрібні для прискорення нашої перемоги над ворогом? Як зміцнювати лідерство у військах і що означає по-справжньому дбати про солдата на фронті? Про це у статті Юрія Бутусова «Як здобути перемогу у 2023-му: створення «петлі Бойда» для України».

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше