У четвер, 21 листопада, оператор системи передачі тимчасово застосовує графіки погодинних вимкнень електроенергії
Зміст
Про це повідомляють Укренерго та Міненерго.
Знеструмлення внаслідок негоди
Унаслідок складних погодних умов (сильні опади та налипання мокрого снігу) на ранок в Україні були знеструмлені 109 населених пунктів – у Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській, Київській, Чернігівській і Чернівецькій областях.
Споживання електроенергії в Україні станом на 21 листопада
Сьогодні, 21 листопада, станом на 05:00 рівень споживання електроенергії був на 1% нижчим, ніж у цей самий час попереднього дня, в середу. А 20 листопада добовий максимум споживання зафіксували вранці. Він був на 1,5% вищим, ніж максимум попередньої доби, вівторка, 19 листопада.
Через ворожі атаки на об’єкти енергетики сьогодні тимчасово застосовують графіки погодинних вимкнень електроенергії. Актуальні графіки розміщені на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Причина посилення обмежень – пошкодження ліній передачі внаслідок обстрілу.
Під час ранкової повітряної тривоги запроваджували аварійні вимкнення світла, які згодом скасували. Надалі сьогодні, 21 листопада, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та м. Київ заходи обмеження споживання діятимуть у такому обсязі:
- 08:00 – 19:00 – дві черги відключень
19:00 – 22:00 – одна черга відключень.
Вимкнень не буде на підприємствах критичної інфраструктури, а також підприємствах, які імпортують понад 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.
Водночас енергетики закликають споживачів раціонально й ощадливо використовувати електроенергію, щоб зменшити навантаження на енергосистему.
Відновлення електроенергії
Минулої доби енергетики відновили живлення для 11 953 споживачів, які були знеструмлені внаслідок бойових дій.
Імпорт і експорт
Протягом доби прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 6489 МВт*год та потужністю 608 МВт.
Читати Еспресо в Telegram