До спеціального податкового режиму для ІТ-галузі Дія.City вже приєдналася 1000 компаній. Про це повідомила керівниця проєктного офісу Дія.City Наталя Денікеєва.
Деталі
«Для нас Дія.City це вже давно не про низькі податки. Це про системну підтримку ІТ-індустрії, синергію держави та бізнесу. Це про вибір України йти шляхом успішних високотехнологічних країн», — зазначила Денікеєва.
Вона додала, що команда проєкту продовжує працювати, щоб резидентство в Дія.City для ІТ-компаній було базою, а на український ринок заходили потужні світові гравці.
Читайте: Дія.City стане доступнішим для стартапів: Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт
Що таке Дія.City
Дія.City — правовий режим для IT, що передбачає спеціальні умови оподаткування для юридичних осіб — резидентів Дія.City.
Через війну Мінцифри спростило критерії резидентства. Зокрема, резидентам Дія.City не потрібно подавати звіт про відповідність і незалежний аудиторський висновок до 1 січня року, наступного за мирним роком.
На час воєнного стану компанії не позбавлятимуть статусу резидентів Дія.City, навіть якщо вони не відповідатимуть критеріям: кількість співробітників, середня зарплата тощо. Це стосується як чинних резидентів, так і компаній, які прагнуть долучитися до спецрежиму. Водночас податкові умови Дія.City залишаються незмінними.
Автор:
Пише на теми:
Економіка, фінанси, банки, криптовалюти, інвестиції, технології
- Дія
- Податки