Прем’єра драми Щедрик – деталі фільму про історію української, польської та єврейської родин та їх життя в окупації

Синопсис картини розкриває історію трьох сімей – української, єврейської та польської – що  живуть під одним дахом під час окупації та війни.

Історична драма «Щедрик» з’явилась в українському прокаті

У кінотеатрах України представили до подальших кіносеансів драму Олесі Моргунець-Ісаєнко «Щедрик». Синопсис картини розкриває історію трьох сімей, що  живуть під одним дахом – української, єврейської та польської. Представники різних поколінь опинилися в лещатах війни, переживши німецьку, радянську окупації та Голокост.

“У безвиході поневолення українська родина приймає до себе дітей, батьки яких стали жертвами окупантів, та самовіддано оберігає їх, наче власну донечку Ярославу. Дівчинка понад усе мріє примирити увесь світ завдяки українському «Щедрику», який намагаються стерти з її пам’яті. Та слова святкової пісні ведуть до світла у суцільному мороці…”, – йдеться в описі фільму.

Лейтмотивом упродовж всієї стрічки лунають слова «Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка …».

Майже всі події відбуваються за зачиненими дверима спільного дому, що став пристанищем. Це додає відчуття безвиході і неминучості карального режиму, що вривається крізь завісу.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше