Мінцифри створить систему моніторингу тиску на бізнес

Міністерство цифрової трансформації працює над механізмом, який дасть можливість у режимі  реального часу моніторити, скільки справ відкривається щодо підприємців, скільки проводиться обшуків, та отримувати іншу інформацію. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров, передає Forbes.

За наведеними вами відомостями можна виокремити наступні пункти:

  1. Рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) вже прийнято і розпочалася робота над певними рішеннями для моніторингу дій правоохоронних органів та органів контролю.
  2. Планується створення інформаційної системи, яка дозволить громадянам поскаржитися і оцінити дії правоохоронців та органів контролю.
  3. Мета цих заходів – забезпечити можливість отримання об’єктивної інформації про ситуацію в країні в реальному часі для політичних рішень.
  4. Міністерство цифрової трансформації (Мінцифри) візьме на себе завдання технічної реалізації цих проєктів з моніторингу кожної справи та збору фідбеку від підприємців.

Отже, ці заходи спрямовані на забезпечення прозорості та взаємодії між владою, правоохоронними органами та громадянами у сфері дотримання законів та захисту прав підприємців.

 

Що відомо

За його словами, наразі є рішення РНБО і розпочалася робота з Радою над певними рішеннями, які дозволять у режимі реального часу моніторити, скільки справ відкривається щодо підприємців, скільки обшуків, скільки запитів відправляється щодо певної інформації тощо.

«Окремо буде інформаційна система, де можна буде поскаржитися і оцінити дії правоохоронних або органів контролю», — сказав він.

На думку урядовця, це дасть змогу в режимі реального часу зрозуміти, що відбувається в країні.

«Потрібно, щоб policy-makers, які знаходяться в Києві, володіли обʼєктивною інформацією щодо того, що відбувається, і стали на захист кожного підприємця в країні, а не когось конкретно і тільки відомих», — пояснив Федоров.

Тож наразі у Мінцифри стоїть завдання допомогти з технічного погляду реалізувати ці два проєкти — щодо моніторингу по кожній справі та фідбеку від підприємців.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше